Busy z Danii do Polski

Jeżeli szukasz busa z Danii do Polski do województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego lub mazowieckiego to dobrze trafiłeś!

Nasza firma w bezpieczny i komfortowy sposób odbierze Ciebie ze wskazanego adresu w Danii (wyspa Zelandia) i zawiezie pod wskazany adres niezależnie od tego czy mieszkasz w Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie czy Radomiu.

Wyjazdy z Danii do Polski odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy czwartek oraz niedzielę wieczorem.

Najlepszy sposób na to, by przekonać się o wysokiej jakości naszych usług to z nich skorzystać – zapraszamy!

busy z danii do polski - obsługiwany obszar

JAK WYGLĄDA REZERWACJA ORAZ PRZEJAZD?

Zarezerwuj swój przejazd z Polski do Danii oraz Danii do Polski korzystając z naszego formularza rezerwacyjnego

1. Rezerwację mogą Państwo dokonać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerami telefonu
+48 733 492 695
+45 61 51 43 95

2. Dzień przed wyjazdem nasze biuro kontaktuje się w celu potwierdzenia rezerwacji.

3. W dniu wyjazdu wysyłany jest SMS z przybliżoną godziną odbioru (+ – 15 minut).

4. Kierowca odbiera pasażera ze wskazanego w rezerwacji adresu i dowozi do Szczecina gdzie następuje zmiana kierowców dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podróży.


ILOŚĆ BAGAŻU

1. Każda sztuka bagażu pasażera przewożona w luku bagażowym powinna być opisana imieniem i nazwiskiem pasażera, miejscem wsiadania i wysiadania, zgodnie z posiadanym biletem.

2. Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podróżnego o wadze łącznej nie przekraczającej 50 kg.

3. Pasażer może zabrać do mikrobusu bagaż podręczny o wadze do 10 kg i wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom.

4. Bagaż przekraczający powyższy limit może być przewieziony tylko wtedy, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym. Za nadbagaż przewoźnik pobiera opłatę za sztukę nadbagażu o wadze do 15 kg 100 DKK / 60 PLN. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luku bagażowego.

Każdy pasażer podróżujący do Danii ma prawo do zabrania dwóch walizek do pięćdziesięciu kilogramów łącznie.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Podróżując z nami do Danii masz pewność, że nasi kierowcy są zawsze wypoczęci i gotowi do pracy dzięki czemu podróż jest przyjemna i bezpieczna.

1. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pasażera zawsze jest dwóch kierowców na trasie.

2. Posiadamy jedną z najświeższych flot pojazdów na rynku Polsko-Duńskim, nasze pojazdy poddawane są comiesięcznym kontrolom w celu wyeliminowania ryzyka awarii podczas podróży.

3. Nasze pojazdy wyposażone są w najnowocześniejsze systemy wspomagające jazdę m.in. system ESP, system automatycznej regulacji prędkości, światła LED które zapewniają lepszą widoczność oraz systemy awaryjnego hamowania.

4. Nasi kierowcy rozpoczynając przejazd wsiadają do pojazdów wypoczęci i gotowi do podróży. Podczas wielogodzinnej podróży mają również czas na odpoczynek.

5. Aby podróż przebiegała komfortowo dla każdego pasażera przypominamy o bezweględnym zakazie spożywania wyrobów alkoholowych podczas całej podróży.