Przewozy do Danii

Jeżeli szukasz busa do Danii z  województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego lub lubelskiego to dobrze trafiłeś!

Nasza firma w bezpieczny i komfortowy sposób odbierze i zawiezie Ciebie pod wskazany adres w Danii (Zelandia i okolice) niezależnie od tego czy mieszkasz Lublinie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie.

Nasze busy kursują dwa razy w tygodniu. Wyjazdy do Danii odbywają się w każdy czwartek oraz niedzielę z rana (godziny odbioru zależą od adresu).

Najlepszy sposób na to, by przekonać się o wysokiej jakości naszych usług to z nich skorzystać – zapraszamy!

Mapa informująca o obsługiwanym przez nas obszarze. W Polsce odbierzemy Państwa z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego i lubelskiego. W Danii natomiast obsługujemy całą Zelandię oraz Region Stołeczny (Kopenhaga i okolice).

JAK WYGLĄDA REZERWACJA ORAZ PRZEJAZD?

rezerwacja

1. Rezerwację mogą Państwo dokonać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerami telefonu:
+48 733 492 695
+45 61 51 43 95

2. Dwa dni przed wyjazdem nasze biuro kontaktuje się w celu potwierdzenia rezerwacji.

3. Dzień przed wyjazdem wysyłany jest SMS z przybliżoną godziną odbioru (+ – 15 minut).

4. Kierowca odbiera pasażera ze wskazanego w rezerwacji adresu i dowozi do Szczecina gdzie następuje zmiana kierowców dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podróży.

5. Drugi kierowca zawozi pasażera pod adres w Danii.

ILOŚĆ BAGAŻU

1. Każda sztuka bagażu pasażera przewożona w luku bagażowym powinna być opisana imieniem i nazwiskiem pasażera, miejscem wsiadania i wysiadania, zgodnie z posiadanym biletem.

2. Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu podróżnego o wadze łącznej nie przekraczającej 50 kg.

3. Pasażer może zabrać do mikrobusu bagaż podręczny o wadze do 10 kg i wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom.

4. Bagaż przekraczający powyższy limit może być przewieziony tylko wtedy, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym. Za nadbagaż przewoźnik pobiera opłatę za sztukę nadbagażu o wadze do 15 kg 100 DKK / 60 PLN. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu ze względu na ograniczoną pojemność luku bagażowego.

walizka3

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczenstwo2

1. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pasażera zawsze jest dwóch kierowców na trasie.

2. Posiadamy jedną z najświeższych flot pojazdów na rynku Polsko-Duńskim, nasze pojazdy poddawane są comiesięcznym kontrolom w celu wyeliminowania ryzyka awarii podczas podróży.

3. Nasze pojazdy wyposażone są w najnowocześniejsze systemy wspomagające jazdę m.in. system ESP, system automatycznej regulacji prędkości, światła LED które zapewniają lepszą widoczność oraz systemy awaryjnego hamowania.

4. Nasi kierowcy rozpoczynając przejazd wsiadają do pojazdów wypoczęci i gotowi do podróży. Podczas wielogodzinnej podróży mają również czas na odpoczynek.

5. Aby podróż przebiegała komfortowo dla każdego pasażera przypominamy o bezwzględnym zakazie spożywania wyrobów alkoholowych podczas całej podróży.